חברת דויטש הוקמה בשנות ה-80 ע"י מר יוסף דויטש, מהחלוצים והמובילים בתחום האריזה בישראל. דויטש הוקמה על בסיס הקשבה לצרכי הלקוח, ייעוץ, תכנון ושירות, כאשר מעל לכול ניצב נושא המקצועיות. מאז הוקמה החברה, ובזכותם של מאות רבות של לקוחות מרוצים, דויטש הנדסת שיטות אריזה בע"מ הינה החברה הגדולה והמובילה בישראל בתחום פתרונות וקוויי אריזה, וכן פתרונות הנדסיים כוללים.

בשוק הישראלי בלבד החברה מכרה מעל ל-1,500 ציודים וקווים שונים. בין לקוחותינו המרוצים נמנות חברות כגון: קבוצת עלית-שטראוס, אסם-נסטלה, תנובה ,יוניליוור, זוגלובק, סוגת, תה ויסוצקי, טחנות קמח ישראליות, טחנות קמח מפרץ, טחנות קמח שטיבל, טחנות קמח יפו, מאפיית אנג'ל, מאפיית ברמן, מאפיית דווידויץ', מאפיית עינת, ארומה ישראל, קפה ג'ו, קפה אוא, קפה לנדוור, נשר מלט, חברת החשמלHP, , התעשייה הצבאית, לורד סנדוויץ, מנה, תבליני טעם וריח, תבליני מימון, תבליני ברמן, בשקביץ, תבליני דפנה ועוד רבים וטובים שהיריעה קצרה מלהכיל.
דויטש מעמידה לרשותך כלקוח, את מיטב הידע ההנדסי והמקצועי לשם הקמת קווי יצור ואריזה, החל משלב הייעוץ בבחירת הציוד המתאים ביותר, דרך תכנון הקו במפעל והתקנתו, וכלה באחריות ושירות הניתנים לכל הציודים שנמכרים על ידנו.

כחברה, אשר לא מתפשרת על איכות, אנו הנציגים הבלעדיים של החברות המובילות בעולם בתחום מכונות האריזה.
חברתנו מחזיקה במחלקת השרות הגדולה בארץ בתחום האריזה מתוך אמונה ששירות איכותי ומהיר הנו מפתח מרכזי לשיתוף פעולה ארוך ופורה.

בנוסף, כחברה שמאמינה בלווי כולל ובמתן פתרונות אופטימאליים ללקוחותיה, אנו מחזיקים גם מחלקה למכירה והשכרה של ציוד משומש יד שנייה, אשר נמכר או מושכר תוך התאמה והסבה אישית, בהתאם לדרישות הספציפיות של כל לקוח ולקוח.
Deutsch Group


האני מאמין שלנו: "מצוינות אינה פעולה אלא הרגל". מר יוסף דויטש, מנכ"ל: "זהו משפט שמסכם את חברתנו ואת מפעל החיים שלי, כל חיי פעלתי כך ואני שמח לומר שהנני מנחיל זאת לדור הצעיר בחברה. אם אתה עוסק במשהו תהיה הטוב ביותר, תוביל. תמיד תחפש ללמוד ותסיק מסקנות מכל פרויקט ופרויקט ולעולם אל תנוח על זרי הדפנה". חלק ממצוינות בתפיסת עולמי זוהי הצניעות, בעולם ההנדסה אין מקום ליהירות ושחצנות זה אלמנט שמוביל חברות רבות לכישלונות מפוארים. מהנדס טוב מבין שכל פרויקט הוא עולם ומלואו לכל מוצר ומוצר יש את המאפיינים המדויקים שלו ולעיתים אותו מוצר שמיוצר על ידי חברות שונות שונה במאפייניו ועל כן צריך לגשת לכל פרויקט בחרדת קודש ולאפיין אותו במדויק. לא תוכלו למצוא בין הספקים שלנו חברות צעירות או ללא ניסיון מספק. אנו בוחרים בקפידה את הספקים שאנו עובדים איתם והקונצרנים/חברות אותם אנו מייצגים. חברות אלו לרוב הנן הגדולות והמתקדמות בעולם בתחומן. לעיתים זה אולי פחות מסחרי, בעיקר במדינה תחרותית כשלנו, אך כבר נאמר כי "טעמה המר של איכות ירודה נותר זמן רב לאחר שפג טעמו המתוק של מחיר נמוך.” הניסיון ותקציבי הפיתוח (R&D) של החברות שאנו מייצגים הוא אדיר ופטנטים רבים בתחום האריזה רשומים על שמן. הספקים שלנו הם מקור יידע בלתי נדלה עבורנו. אנו חברה שמשקיעה כסף רב בהשתלמויות של אנשינו בחול, כך שהלקוח יכול להיות בטוח שהידע שהוא מקבל ידע מחזית הטכנולוגיה העולמית ושאנו תמיד כאן בשבילו.
החברות שאנו מייצגים בלעדית

צרו עמנו קשר
דויטש הנדסת שיטות אריזה בע”מ

הסנהדרין 3, יבנה.
טלפון: 08-9322912
פקס: 08-9322915

טופס התקשרות