ממליצים עלינו

ההיכרות עם חברת דויטש הנה ארוכה בשנים, ובמהלך שנים אלו רכשתי קווים וציודים רבים ומגוונים מהחברה.
דויטש הנם ללא ספק מהספקים הבולטים לטובה של חברת יוניליוור ועל כן בחרנו לשתף פעולה במגוון רחב של פרויקטים ובמגוון רחב של ציודים לאורך השנים.
מציודי אריזה שונים ועד קווי הייצור, המקצועיות הרבה והיושר הנם נר לרגלם (דבר שאינו מובן מאליו כלל בחברות ישראליות).
 הנני רוצה לציין לטובה את הייעוץ והשירות הקרוב והאישי שניתן על-ידם שמאפשר יצירת שיתופי פעולה בפרויקטים מורכבים לטווח ארוך וללא דאגות.
אנשי השירות וצוות החברה עומדים לרשותנו בכל עת ונותנים מענה לכל בעיה אותה שאנו נדרשים לפתור.
החברה מציעה פתרונות אריזה וייצור  מגוונים וצוות שירות טכני אמין ומהיר.
הנני יכול להעיד על שביעות רצוני מתהליכי הרכישה וכמובן מהתוצר בפועל.


משה איסרוביץ', יוניליוור (מנהל פרויקטים ומנהל טכני)כלקוח של חברת דויטש מזה כ-20 שנה, רציתי להודות ולהוקיר את השירות החם והיחס המקצועי והמסור לו זכיתי במהלך כל השנים.
חברת דויטש סיפקה לנו פתרונות מעשיים ויצירתיים לכל בעיה או אפשרות שהעלינו, הצוות הטכני זמין מקצועי ובעל ידע רב.
צוות המזכירות והמכירות אדיב ולוקח באופן אישי כל פניה אין לי מילים להודות לחברה כולה ...מקווה לעוד עשרים שנה.


סימי כהן, עלית-שטראוסלכבוד: חברת דויטש ברצוני להודות לכם על השירות המסור, המקצועיות והיחס האישי לו זכיתי בבואי לרכוש מכונת אריזה.
סיפקתם מענה לכל שאלותיי ואף מעבר-לכך מיותר לציין שבחרה גדולה כגון ויסוצקי איננו יכולים להרשות לעצמנו כשל בהליך האריזה ועל כן אנו בוחרים את ספקי הציוד בקפידה ,אני מכיר את חברת דויטש שנים רבות והנני יכול להמליץ עליהם בלב שלם. כן ירבו חברות כאלו ושירות מעין זה, יישר כוח.


יאסין פאלח, תה ויסוצקי (מנהל מפעל)למרות שדויטש הינה חברה ותיקה, הפרויקט המשותף הראשון שלנו היה פרויקט אריזת יוגורטים בטיובים.

חשוב לציין כי המוצר הינו מוצר חדשני בארץ, וגם בעולם לא היה ניסיון רב באריזה של יוגורטים בתצורה הנ"ל.

בסיטואציה כזאת, כשאין ניסיון רב עם המוצר בעולם, הליך בחירת ספק המיכון צריך להיות קפדני במיוחד ומה שמוליך אותנו בעת הבחירה אלה היכולות והמקצועיות.  

האתגרים שניצבו בפני דויטש והספק אותו הם מייצגים – Universal Pack היו לא פשוטים, החברה נדרשה לפתח ולייצר מכונה שתעמוד בדרישות ובאפיונים מאוד מחמירים וכל זאת בזמנים קצרים ובלו"ז צפוף מאוד.

יש לציין כי אנו מרוצים מאוד הן מהשירות והן מהמכונה, הנני ממליץ בחום על החברה והצוות המקצועי שלה.


אורן קלי, תנובה (מנהל פרוייקטים)חברתנו הינה המובילה בתחומה שמחזיקה קרוב למחצית משוק התבלינים במדינה. כחברה שנמצאת בצמיחה מתמדת, חיפשנו שותף עסקי שנמצא בחזית הטכנולוגיה ויכול לספק לנו ציוד ברמה ובאיכות שיתאמו לתפוקות הייצור הגדלות שלנו. אני חייב לציין שדויטש סיפקו לנו ציוד ברמה גבוהה ביותר, והתפוקות הינן בהתאם. גם במקרה של תקלה, השירות הנו מהיר, אדיב, אמין וללא פשרות. יישר כוח!


ליאור מימון, תבליני מימון (סמנכ"ל תפעול)את חברת דויטש ויוסי העומד בראשה אני מכיר כבר למעלה מ 20 שנה. כמי שעומד בראש מאפיה גדולה אינני יכול להתפשר על איכות הציוד שאני רוכש. למאפיה אין את הפריבילגיה שמכונה או קו אריזה יעמדו. מטבע הדברים, מוצרי מאפה שלא נארזים בלילה נזרקים בבוקר. על כן איכות הציוד והשירות הטכני צריכים להיות מעולים. בנוסף, כמאפיה שרוב ייצור תוצרתה נעשה בלילה אנו נדרשים לעיתים, לשירות טכנאים גם בשעות לא סטנדרטיות. אני יכול להעיד ממקור ראשון על המקצוענות  והשירות של אנשי החברה, גם בשעות שאינן מקובלות. היושר והאמינות של העומד בראשה מהווים דוגמא לכל מי שבא עימו במגע. ועל כך יבואו על הברכה.


ישראל גור אריה, מאפיות ברמן (מנכ"ל)את דויטש הכרתי לראשונה לפני שנה וחצי לערך מתוך צורך להרחיב ולחדש את קווי האריזה שבידנו.
הגענו לדויטש מאוד סקפטיים ועם המון חשש לגביי רכישה של ציוד, לאחר מס' פגישות עם נציגי החברה  ראינו שהגענו לחברה ותיקה ,הגונה עם שירות והמון ניסיון בתחום, לבסוף החלטנו לרכוש דרכם שני קווי אריזה שעובדים לשביעות רצוני.
הנני ממליץ בחום  על החברה  הנ"ל ומוצריה יישר כוח.


יוחנן רוזנקויט, טחנות קמח המפרץ (סמנכ"ל)הכרותי עם מר יוסף דויטש הנה היכרות ארוכת שנים ,תמיד הייתה לי הערכה לרמתו המקצועית הגבוהה מאוד ליושר האישי שלו כשבחנו ספקי מכונות בחנו שלושה נקודות עיקריות : נסיון מקצועי בתחום אריזת הקמח, תמיכה מקצועית ברמה גבוה מאוד וכן ציוד איכותי ואמין שיפעל לאורך זמן ללא תקלות .
כתעשיין ותיק הנני מבין שכל תקלה עלולה לגרום לנזקים והפסדים כבדים ועל כך הימצואותה של מחלקת שירות חזקה ואמינה היוותה שיקול מרכזיי בבחירה של הספק. יש לציין שגם במהלך המו"מ חברת דויטש ליוותה אותי במקצועיות וסבלנות לשם התאמה מלאה של בקשותיי והפרמטרים הטכניים.


קובי פרטוק, טחנות קמח ישראליות (מנכ"ל ובעלים)הייתי רוצה לציין לטובה  את חברת דויטש הנדסת שיטות, לאחר בירור עם מס ספקים לגביי פרויקט אריזה שעד אז התבצע במיקור חוץ הגענו לדויטש, יש לציין  שהחברה ליוותה אותנו ממתן ייעוץ מקצועי ואפיון  קו השקילה והאריזה שמתאים לצרכינו,  דרך מבחן הקבלה של המכונה במפעל בחו"ל וכלה בהתקנת הקו לימוד הצוות והטמעתו במפעלנו.
בעת הצורך ניתן לנו שירות מהיר, מקצועי ,ואמין , עם סבלנות ואורך רוח יישר כוח!


שלומי בירנשטוק, שטיבלאת חברת "דויטש הנדסת שיטות אריזה בע"מ" ואת יוסי ושלומי העומדים בראשה, אני מכיר כשנתיים.
הכרתי אותם בתקופת מעבר בה קיבלו להיות נציגים של חברת PFM , כך שיצא שאת המכונה רכשתי מסוכן אחד ואילו את השירות המצוין קבלתי מהם.
אפילו פעם אחת לא שמעתי טענה או בקשה להפנות את בעיות השירות לסוכן שממנו רכשתי, ההיפך הוא הנכון, בכול פניה או בקשה תמיד קבלתי מענה אדיב, מהיר ומקצועי!
איכות השירות, האכפתיות וההגינות של עובדי החברה דבר שאינו מובן מאליו בנוף העסקים הישראלי!תענוג לעבוד איתם, ממליץ בחום ובוודאי שאמשיך לעבוד איתם גם בעתיד!  יישר כח!


גיא גל-אור, מחלבות-גד (מהנדס מפעל)לכל מען דבעי,
כמנהל במפעל תעשייתי גדול העובד במספר משמרות ואשר כל תקלה במיכון עלולה לגרום להפסדים כבדים למפעל,ישנם מספר פרמטרים שלפיהם אנו בוחרים ספק מכונות:הפרמטר הראשון הינו איכות ורמת הציוד , פרמטר מרכזי נוסף ולא פחות חשוב הנו השרות לאחר המכירה: מקצועיות הצוות הטכני,הזמינות שלו ,ואיכות השירות הניתנת.
אני שמח לומר שמצאנו את כל הפרמטרים הללו בחברת דויטש.
יש לי רק מילים חמות להגיד על הליווי, השירות והיושרה של החברה.


גבע מרקוס, קבוצת שסטוביץ MANA (סמנכ"ל)חברת דויטש עובדת עם מפעילנו מזה מספר שנים רב בביצוע פרויקטים בתחום מכונות אריזה.
בין כלל הפרויקטים אותם ביצעה החברה לאחרונה ניתן לציין את פרויקט מערך אריזת קרמבו משפחתי אש כלל מכונות "פלו-פק" ומסוע מזין אוטומטי.
בעבודתה מוכיחה החברה רמה מקצועית גבוהה, אמינות, מחויבות ועמידה בלוחות זמנים.


ערן ברוך וטל שילדן, גלידות שטראוסלכבוד חברת דויטש, ברצוני להביע את הערכתי עבור השירות המקצועי והיחס האישי לו אנו זוכים. ברצוני להביע את מלוא שביעות רצוני מכך שכל בקשה שלנו זוכה למענה ושיתוף פעולה על הצד הטוב ביותר. בכל עת שאנחנו זקוקים למענה, או סיוע, הצוות הטכני של חברת דויטש תמיד שם!


ארי שיין, קפה ג'ו (מנהל מפעל)חברת ארומה אספרסו בר הנה מיצרניות הקפה המובילות בארץ וככזאת אנו בוחרים בקפידה לא רק את ספקי הקפה אלא גם את ספקי קווי ייצור והאריזה שלנו.

אנו מבינים היטב את הנזק שיכול להיגרם למותג ולמוניטין שלנו עקב תקלה בקווי הייצור או האריזה.

אנו שמחים לומר כי דויטש עמדו בכל הדרישות שלנו ומעבר, מייעוץ מקצועי דרך אספקת קווי אריזה איכותיים וכן בשירות מהיר ואמין, אני שמח להמליץ על חברה זו בלב שלם, בהצלחה.


בן בלבינדר, ארומה אספרסו בר (מנהל מפעל)היכרותי עם חברת הנדסת שיטות אריזה ועם מר, יוסף דויטש העומד בראשה הינה היכרות ארוכת שנים.
במהלך שנים אלו רכשתי ממר, דויטש מכונות ומערכי אריזה רבים.
הן חדשים והן מיד שנייה וכן קיבלתי שירות ותמיכה טכנית ברמה מקצועית גבוהה מאד.
כמי שמפעיל מערכת בשעות לא שגרתיות כאשר כל תקלה עלולה לגרום להפסדים ונזקים כבדים,
נושא השרות הינו נר לרגלי, בכל אימת שביקשתי שרות גם בשעות לא מקובלות נעניתי בצורה מהירה אדיבה ומקצועית.
לדעתי חברת הנדסת שיטות אריזה בע"מ מציעה במרכולתה את מיטב הציודים בעולם "ועומדת"
על כל המשתמע מכך מאחורי כל מילה וכל ציוד שיוצא תחת שמה.


דוד זלונסקי, מצות ראשון (בעלים)הנני רוצה להמליץ בחום על חברת דויטש, לאורך השנים רכשנו מספר מכונות אריזה.
מפעלנו נבנה עם חזון לשרת לקוחות מסביב בנוסף לשוק הישראלי  ונחשב כיום למפעל מהמתקדמים בעולם בתחום קלפי האיסוף וקד"מ באריזה.
היה ברור לנו שלא נתפשר על איכות המכונות שנרכוש לפרויקט זה ואנו רוצים לציין לטובה את דויטש שסיפקה לנו לאורך השנים מספר מכונות.
המקצוענות, טיב השרות והיחס החם הם חלק מה- DNA של החברה.
כקבוצה אשר עוסקת גם היא בתחום האריזה והמכונות אנו מבינים היטב את המורכבות של התחום הניסיון והידע הרב הנדרש לכך.
יישר כוח


עמית דרורי, חברת תדביק (מנכ"ל)כארזן גדול וותיק אנו מכירים ספקי מכונות שונים ואף רכשנו מהם ציוד בעבר.
יש לציין שהמכונות בחברתנו עובדות 6 ימים בשבוע ובתנאים קשים מאוד.
את דויטש הכרנו לפני כ-3 שנים ובמהלך תקופה הזו הצטיידנו ב-3 קווי שקילה ואריזה חדשים.
אנו רוצים לציין אותם לטובה, משלב הייעוץ המקצועי, איכות הציוד שסופק, שהנו באמת ברמה טכנולוגית אחרת, וכן בשירות הטכני המהיר.
התרשמנו מהמקצועיות והיושרה, בהצלחה.


יוסי בלמס, יבולי הכפר (מנהל מפעל)כחלק מהגדילה של קייטרינג שולץ, הקמנו מערך לייצור סנדוויצ'ים עצמאי. היה ברור לנו שאנו מחפשים לייצר את הסנדוויץ' האיכותי ביותר, שכמובן יגיע עם אריזה בהתאם. נפגשתי עם נציגי חברת דויטש הנדסת שיטות אריזה, אשר שמעו והבינו את החזון שלנו והציעו פתרונות מגוונים. כשבחנו את ספקי המכונות בחנו שלושה נקודות עיקריות: נסיון בתחום אריזת הסנדווצ'ים, יכולת אריזה מגוונת של סנדווצ'ים שונים ובכמיות גדולות,וכן ציוד איכותי ואמין שיפעל לאורך זמן וללא תקלות. חשוב לציין שמפעל הסנדוויצ'ים של שולץ, פועל בשעות הלילה ועם מוניטין רב השנים שלנו היה ברור לנו שאין כל אפשרות שלא נספק את כמיות הסנדוויצ'ים המבוקשות ובזמן.(הבהרנו לדויטש שאין כל אפשרות לתקלות) בדויטש התאימו לנו מכונת אריזה ספיצפית לצרכי המפעל ,ליווו אותנו בבחירת חומר הגלם והנסיונות , מיותר לציין שהציוד הנו אמין (ואף זולל יותר ציודים אשר ניסו לנו למכור במקומות אחרים) וחשוב מכך צוות שירות טכני אמין ומהיר. היחס לו זכיתי בדויטש היה שונה בנוף הישראלי אשר עסוק בעיקר במכירה ופחות במתן שרות. התרשמתי מאוד מהאדיבות של הצוות כולו והמקצעיות של הטכנאים. אני ממליצה בחום לכל מי שזקוק לפתרונות בתחום האריזה , או לייעוץ בתחום לפנות לדויטש הנדסת שיטות אריזה. לא תצטערו.


מירב ניסים קייטרינג שולץ (מנהלת פרויקטים)ברצוני להודות לצוות ההנהלה והטכנאים על הליווי המסור והמהיר
ביצירת פתרונות לא סטנדרטיים. בזכות המקצועיות והראיה הטכנית "מחוץ לקופסא"
הצלחנו לספק ללקוחותינו פתרונות שלא יכלו לקבל בשום חברה אחרת.
מה שהופך אותנו מטובים להכי טובים זו ההבנה לשירות ואיכות ולאורך זמן.
תודה ובתקווה להמשך שיתוף פעולה פורה.


דודי לוי, פרו מן יו (מנכ"ל)שלומי,ברצוני להודות לך על עבודה מקצועית אשר בוצעה במינימום זמן ובמקסימום הצלחה.תודה לך על ההכוונה, על הייעוץ ועל השירות הנפלא 24/7.שמחתי לגלות את החידושים הקיימים בשוק ואת הציוד החדשני והאיכותי הקיים אצלכםואשמח כמובן לשיתוף פעולה עתידי. אין ספק ששירות מסור ואיכות מוצר ברמה הגבוהה ביותר מאפיינים את חברתכם ומורגשים לאורך כל התהליך ולאחריו.


יקי הראל, גרנולה רפאל (מנכ"ל)כאיש תעשייה וייצרן אשר אין ברשותו יידע רב בתחום הטכני, תמיכה וייעוץ ע"י צוות מקצועי ואמין הינם תנאי
הכרחי לשמירה על תפוקות ואיכויות ייצור גבוהות.
את כל אלו מצאתי לשמחתי הרבה אצל יוסי דויטש העומד בראש חברת- הנדסת שיטות אריזה בע"מ.
יוסי והצוות המקצועי שלו ליוו אותי מתחילת דרכי כאיש תעשייה צעיר ועד עצם ימים אלו בכל התחומים הקשורים
בנושאי האריזה אשר חברתי- "תה ערבה" נתקלה בהם.
אין לי אלא רק מילים חמות וטובות על החברה ואני ממליץ בחום לכל מי שקשור בתחום לעמוד עמם בקשרי עבודה.


איציק סער, תה ערבה סודות המזרח, נטעלי (בעלים)כשהתחלתי את דרכי בתעשייה, פניתי לדויטש לייעוץ לגביי רכישה של מכונת אריזה מסוימת.
יש לציין שהגעתי להוט בכדי לרכוש את המכונה ,להפתעתי הצוות צינן את התלהבותי
ואף ביקש ממני להמתין עוד קצת בכדי שאהיה מגובש יותר.
ברגע הזה הבנתי שנכנסתי למקום שונה בנוף העסקים הישראלי.
הרגשתי שהקו שהנחה אותם היה מקצועיות הגינות ושותפות ארוכת טווח.
בסופו של יום עצה זו אכן השתלמה כיוון שלאחר שהתגבשתי בדעתי רכשתי מכונת אריזה שונה, למוצר שונה.
מאז עברו מים רבים בנהר ולשמחתי רכשתי לאחרונה מדויטש עוד שתי מכונות אריזה.
הנני יכול להעיד על שביעות רצוני הרבה מהמקצועיות השרות והיושרה של חברת דויטש.


אלי אזולאי, אופק מן הטבע (בעלים)ברצוני לציין את הערכתי ותודתי לחברת דויטש הנדסת שיטות בע"מ.
כיצרן בשוק הישראלי נתקלתי לצערי פעמים רבות מדי  בספקי ציודים שמקצועיות ואמינות אינם נר לרגלם.
כשהגעתי לדויטש הייתי כבר חבול ועייף מכל אלו.
חיפשתי חברה מקצוענית ומובילה בתחומה. דויטש הנה חברה שונה בנוף הישראלי "החפיפניק".כשהגעתי קיבלתי אפיון מדויק ומקצועי של ציוד הייצור וציוד האריזה, עם דגש על צרכיי וצרכי לקוחותיי
כאשר ייעול וחשיבה קדימה הינן חלק אינטגראלי מהעיסקה. מהעסקה,
ברצוני לשבח באופן מיוחד את רמת השירות, האמינות והסבלנות הרבה שקיבלתי מצוות החברה. המשיכו להיות חברה מובילה שהשרות והמקצועיות הינן חלק מהותי ועיקרי בתפיסתה."


רמי לביא, הבוס הקטן (מנכ"ל ובעלים)רציתי להודות לכם מקרב לב על שירות אדיב, יחס חמים ועזרה איכותית בכל שלב שהיינו צריכים אתכם מרגע סגירת העסקה. המענה המקצועי, הטיפול בבעיות ומציאת פתרונן הזכירו לנו מהו שירות טוב באמת.
כלקוח הנני מחפש קודם כל שירות ראוי לפני שאני בוחן את שאר האספקטים, למרות שאנני יצרן ענק היחס שקיבלתי היה מעולה.
מעבר לאיכות המוצר והמקצועיות הטכנית  אשר חשובים מאוד, שמחנו להיווכח כי אינכם מזניחים את הצד האנושי.
מסרו תודה בשמי לצוות הטכני ואשמח לשיתופי פעולה נוספים בקרוב.


יקיר, סנדוויץ בר (מנכ"ל ובעלים)שלומי,
ברצוני להודות לך על שיתוף הפעולה הפורה.
תודה על עבודתך המקצועית, על הייעוץ ועל השירות הנפלא.
שמחתי ואף אשמח לשיתופי פעולה גם בהמשך.


ניר שנצר, גיוון מנות אישיות (מנכ"ל)בעקבות שביעות רצוננו מהשירות והמקצועיות אשר ניתנו לנו על ידכם, ברצוננו להודות לכם.

אנו מרוצים מבחירתנו ומשיתוף הפעולה שנוצר בינינו ונשמח להרחיבו גם בעתיד.


מוטי קוריאט, שפע בצק (מנכ"ל ובעלים)ברצוני לשוב ולהודות לכם על שירות מהיר ומקצועי ועל תשומת הלב האישית שהענקתם לי.
בראש ובראשונה היה לי חשוב לא להתפשר על איכות הציוד שאני רוכש ואני שמח לומר
שהרווחתי פעמיים. שירות נפלא ואיכות ללא פשרות.
לאור שיתוף פעולה הפורה, מתן פתרון יעיל בזמן הקצר ביותר וציוד באיכות הטובה ביותר,
אשמח להמליץ על חברתכם!


אפי סעידי, בוסתן הדרום (מנכ"ל ובעלים)כיצרן מתחיל שפיתח פטנט בלעדי לתחום הפרסום, המיועד לשווקים העולמיים,
ידעתי שאין לי מקום לטעויות בתחום הייצור והאריזה:
כמויות ההפצה המתוכננות הנם גדולות מאוד, ובמצב של הפצה לשוק העולמי ובעיקר של מוצר חדש
ידעתי שעמידה בזמני האספקה הנה קריטית להצלחת הפרוייקט.
על כן איכות הציוד, המקצועיות והשרות היו נר לרגליי בבחירת ספק מכונות האריזה.
לפני ההתקשרות עם ספק מכונות זה או אחר למדתי את התחום וערכתי בדיקות ארוכות ומעמיקות,
ולשמחתי בדויטש מצאתי מענה לכל הפרמטרים שחיפשתי,
הצוות היה מקצועי ואמין וליווה אותי בסבלנות ואדיבות בכל הליכי פיתוח המוצר החדש.
דויטש מהווים דוגמא ומופת לאיכות מקצועיות ואמינות.


רשף יקותיאלי, סרבפוינט (בעלים)צרו עמנו קשר
דויטש הנדסת שיטות אריזה בע”מ

הסנהדרין 3, יבנה.
טלפון: 08-9322912
פקס: 08-9322915

טופס התקשרות