הצהרת נגישות לאתר
אנו עושים כל שבידנו על מנת להנגיש את אתר האינטרנט שלנו. מתן שירות שוויוני לכלל גולשנו נמצא בראש סדר העדיפויות שלנו. בין פלחי האוכלוסייה שנהנים מהנגשת האתר ניתן למנות:
אנשים עם מוגבלויות ראיה, ובכלל זה עיוורון מוחלט, לקויות ראיה, עיוורון צבעים וגוונים לרבות מרכיבי משקפיים.
אנשים עם מוגבלות פיזית, בעלי קשיים מוטוריים בידיים המקשים על תפעול העכבר.
אנשים עם לקות שמיעה אשר נזקקים לכתוביות לשם צפייה בווידאו.
אנשים עם קשיים נוספים, מכל גווני הקשת: קשיי קריאה, קשיי הבנה, לקויי למדיה ועוד.
ניתן להבחין בכך שהקהל הרחב בוחר לעשות שימוש ברשת האינטרנט ובהמוניו ואתרים נגישים יסייעו בהנגשת המידע הקיים ברשת האינטרנט והפיכתו לנחלת הכלל.

באתר זה אנו עושים שימוש ברכיב עזר להנגשת אתרים, כזה שמסייע להנגיש על פי תקן ישראלי 5568 ברמת נגישות AA כפי שמוגדרת ב: W3C's Web Content Accessibility Guidelines 2.0

דגשים חיוניים בעת הנגשת אתר האינטרנט:
כאשר עמלנו על הליך הנגשת האתר שמנו לב למספר סעיפים בסיסיים אשר יבטיחו את הצלחת הגדרתו כנגיש לקהל הרחב ביותר.
בעת הנגשת אתר זה הושם דגש על יישומם של הסעיפים הבאים לכל הפחות:
* התאמה לקורא מסך *  ניווט מקלדת *  חסימת הבהובים  * ניגודיות כהה/בהירה *  הגדלת/הקטנת גופן 
* גופן קריא *  סמן גדול לבן ו/או שחור * הגדלה ▪  הדגשת קישורים *  הדגשת כותרות * תיאור לתמונות.

סייגים לנגישות
אתר האינטרנט שלנו דינמי וכולל מערכות הזנת תוכן שונות הפועלות בשיטת WYSIWYG. עלול להיווצר מצב לפיו חלקים מסוימים בדפי תוכן דינמיים אלה כוללים רכיבים שיישומון ההנגשה לא הצליח להנגיש בצורה כוללת כך שאפשר התערבות בקוד האתר מצדנו.
במידה ונתגלה למולכם מקרה מעין זה, נודה אם תצרו עימנו קשר וזאת כדי שנוכל לטפל בסוגיה זו בהקדם האפשרי. נוסף על כן, ייתכן ואתרנו מציג תוכן שמקורו באתרים אחרים, כאלה שטרם הונגשו, כאשר אין ביכולתנו להיות אחראיים על תוכן של צד ג', אך למרות זאת נשמח לקבל הערות בנושא, באמצעות פניה  אל הגורם הנוסף והסבת תשומת ליבו לנושא.

הסדרי נגישות בעסק
קיימת כניסה נגישה למשרד.
לא קיימת חניה נגישה.
לא קיימים מושבים מותאמים בעמדת השרות.
לא קיימים שירותים נגישים
העובדים קיבלו מידע בנושא שרות לאנשים עם מוגבלות.

פנייה בנושא נגישות
כל פניה בנושא נגישות, הבהרות או הצעות אשר קשורות לאתר או לעסק שלנו, ניתן לשלוח ל:
נופר אוחיון אחראית הנגישות בחברה
טלפון - 08-9322912
מייל - Office@deutsch.co.il

האני מאמין שלנו: "מצוינות אינה פעולה אלא הרגל". מר יוסף דויטש, מנכ"ל: "זהו משפט שמסכם את חברתנו ואת מפעל החיים שלי, כל חיי פעלתי כך ואני שמח לומר שהנני מנחיל זאת לדור הצעיר בחברה. אם אתה עוסק במשהו תהיה הטוב ביותר, תוביל. תמיד תחפש ללמוד ותסיק מסקנות מכל פרויקט ופרויקט ולעולם אל תנוח על זרי הדפנה". חלק ממצוינות בתפיסת עולמי זוהי הצניעות, בעולם ההנדסה אין מקום ליהירות ושחצנות זה אלמנט שמוביל חברות רבות לכישלונות מפוארים. מהנדס טוב מבין שכל פרויקט הוא עולם ומלואו לכל מוצר ומוצר יש את המאפיינים המדויקים שלו ולעיתים אותו מוצר שמיוצר על ידי חברות שונות שונה במאפייניו ועל כן צריך לגשת לכל פרויקט בחרדת קודש ולאפיין אותו במדויק. לא תוכלו למצוא בין הספקים שלנו חברות צעירות או ללא ניסיון מספק. אנו בוחרים בקפידה את הספקים שאנו עובדים איתם והקונצרנים/חברות אותם אנו מייצגים. חברות אלו לרוב הנן הגדולות והמתקדמות בעולם בתחומן. לעיתים זה אולי פחות מסחרי, בעיקר במדינה תחרותית כשלנו, אך כבר נאמר כי "טעמה המר של איכות ירודה נותר זמן רב לאחר שפג טעמו המתוק של מחיר נמוך.” הניסיון ותקציבי הפיתוח (R&D) של החברות שאנו מייצגים הוא אדיר ופטנטים רבים בתחום האריזה רשומים על שמן. הספקים שלנו הם מקור יידע בלתי נדלה עבורנו. אנו חברה שמשקיעה כסף רב בהשתלמויות של אנשינו בחול, כך שהלקוח יכול להיות בטוח שהידע שהוא מקבל ידע מחזית הטכנולוגיה העולמית ושאנו תמיד כאן בשבילו.
החברות שאנו מייצגים בלעדית

צרו עמנו קשר
דויטש הנדסת שיטות אריזה בע”מ

הסנהדרין 3, יבנה.
טלפון: 08-9322912
פקס: 08-9322915

טופס התקשרות